Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 18:04:18

Обговорення змін та доповнень до Регламенту Чернігівської міської ради 6 скликання

21.08.2014   07:37

Секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар взяв участь у черговому засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій для внесення змін та доповнень до Регламенту міської ради 6 скликання.

Присутні члени робочої групи обговорили всі пропозиції, внесені депутатами міськради.

Найбільшу дискусію викликали питання щодо електронної реєстрації депутатів перед пленарним засіданням, проведення голосування, підведення його підсумків.

Начальник відділу сприяння діяльності депутатів міськради, голова постійної комісії з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту міської ради Людмила Скоробагатько наголосила: «Відтепер реєстрація депутатів буде проводитись за індивідуальними картками. Зберігатись вони будуть у відділі сприяння діяльності депутатів. У разі зберігання депутатом картки особисто, депутат несе персональну відповідальність за збереження, наявність або поновлення при її втраті».

Учасники засідання також зауважили, що голосування буде здійснюватись тільки особисто, голосувати карткою іншого депутата заборонено.

Робоча група одноголосно проголосувала за внесені зміни та доповнення, хоча деякі з них потребують більш детального вивчення, щоб не допустити неузгодженості із законодавчою базою.

Після всіх обговорень розроблений проект рішення щодо змін до Регламенту міської ради буде внесено на розгляд міської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

5 простих способів позбутися зимової депресії

5 простих способів позбутися зимової депресії 15:43

Зима – це не тільки радісний час, коли ми можемо насолоджуватися снігом, катанням на лижах та веселими святами, а й час, коли зимова депресія може непомітно підкрастися до когось із нас.

10 способів генерувати проривні ідеї

10 способів генерувати проривні ідеї 15:34

Художник Сальвадор Далі, щоб «спіймати» натхнення, використовував метод ложки або ключа: тримав предмет у руках, дрімаючи в кріслі чи за столом, в очікуванні, коли засне, впустить предмет, той впаде в тарілку на підлозі і різко розбудить митця. Саме в такий момент – між сном та реальністю – інтуїція особливо активна.

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей  напій

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей напій 15:27

Зігрітися чаєм, зустрітися за чашкою чаю... Чаювання - це ритуал, привід для зустрічі або розмови. Ми знаємо, що чай буває білий, чорний, зелений, духмяний та запашний. А що ще відомо про цей напій?

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом 15:11

Шифоновый бисквит всегда получается очень пористым и пышным, этим он напоминает кекс. У него достаточно нейтральный вкус, поэтому ему необходимо яркое сопровождение. С этой задачей прекрасно справляется крем с выразительным лимонным вкусом.

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня 15:02

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 до 22 грудня 2019 року