Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 17:58:55

Руслан Марцінків вимагає припинити антидержавницькі провокації в области

20.08.2014   16:39Агенцiя

Народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на Чернігівщині Руслан Марцінків скерував депутатське звернення стосовно припинення антидержавницьких провокацій у Чернігівській області.

Зокрема, у місті Ічня Ічнянського району в серпні цього року розповсюджували листівки провокаційного змісту, автором листівки зазначено Петра Симоненка, лідера Компартії України, видавцем – інфоцентр Чернігівського обкому КПУ.

Мешканці Чернігівської области звернулися до депутата щодо антидержавницької діяльности представників партій, рухів, організацій та окремих громадян на території области. Адже зміст поширеної листівки містить інформацію щодо учасників Майдану та Революції гідности як інформацію про представників націонал-фашистського режиму.

На підставі викладеного народний депутат-свободівець Руслан Марцінків звернувся до прокуратури, СБУ та Чернігівської ОДА з вимогою здійснити всі заходи для забезпечення конституційного ладу на території Чернігівської области.

Націоналіст закликає припинити провокації та антидержавницьку діяльність в области, надати правову оцінку та за наявности підстав порушити кримінальне провадження.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини