Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 18:16:21

На Чернігівщині кількість перевірок бізнесу зменшилась майже на 30 відсотків

14.08.2014   08:06

Як повідомили в управлінні податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Чернігівській області за сім місяців поточного року проведено 523 перевірки, що на 218 менше, ніж за аналогічний період 2013 року.

За результатами перевірок донараховано до бюджету 27,5 млн.грн. податків. До речі, порушники вже сплатили до бюджету 16,4 млн.грн.

Здійснюючи контроль за діяльністю збиткових підприємств у 2014 році зменшено збитки (від'ємне значення об'єкту оподаткування податком на прибуток) на 20,2 млн.грн., що дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на 4,0 млн.грн.

Варто нагадати, що протягом останніх трьох років більша увага приділяється потенційним порушникам податкового законодавства. До перевірок відбираються лише ті підприємства, які потрапляють до групи ризикових.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини