Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 05:13:30

Чи на часі перейменування вулиць?

07.08.2014   06:50

Площа Небесної Сотні, площа Авіаторів, вулиця Козацької слави та вулиця імені Олексія Коновалова можуть з’явитися в Чернігові. Про ці та інші пропозиції, отримані від громадськості, йшлося на засіданні комісії з упорядкування найменувань вулиць м. Чернігова на чолі з секретарем міської ради, головою комісії Владиславом Кухарем.

Зокрема, більшістю голосів комісія ухвалила внести на розгляд виконкому міської ради пропозиції щодо перейменування площі Леніна (на перетині проспектів Миру та Перемоги, навпроти готельного комплексу «Україна») на площу Небесної Сотні та щодо відновлення назви парку біля Залізничного вокзалу і присвоєння найменування «Парк культури і відпочинку «Залізничний».

Питання про присвоєння частині території, де розташований макет літака МІГ-21 по вулиці Стрілецькій, 1, найменування площа Авіаторів, перейменування вулиці 50 років ВЛКСМ на вулицю імені Олексія Коновалова, офіцера Чернігівського батальйону територіальної оборони, який трагічно загинув у зоні проведення Антитерористичної операції, вулиці Одинцова на вулицю Козацької слави, вулиці 50 років СРСР на вулицю Липову комісія вважає доцільним розглянути після проведення ініціаторами перейменування відповідної роботи серед мешканців цих вулиць із метою вивчення їхньої думки, як того вимагають Статут міста та Положення про громадські слухання.

Учасники засідання вважають, що перейменування вулиць обласного центру зараз не на часі, адже воно потягне незаплановані фінансові витрати, яких місто собі не може дозволити. «Те, що комісія рекомендує на розгляд виконкому – площа Небесної Сотні та відновлення назви Залізничного парку, - якраз таки не потребує додаткових затрат. Решта ж пропозицій повинні спочатку знайти підтримку в мешканців відповідних вулиць», - уточнив В. Кухар.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.