Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 06:37:06

Левка Лук’яненка номіновано на присвоєння звання "Почесний громадянин Чернігівської області"

06.08.2014   07:47

5 cерпня перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола провів засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області».

У зв’язку з неоголошеною війною та проведенням АТО в нашій державі, учасники засідання досягли згоди рекомендувати лише одну кандидатуру на присвоєння цього високого звання.

Вирішено на черговій сесії обласної ради присвоїти звання «Почесний громадянин Чернігівської області» та внести відповідний запис до Книги Почесних громадян Чернігівської області суспільному і політичному діячу, Герою України, автору тексту Акту про Незалежність України, депутату Верховної Ради України чотирьох скликань Левку Григоровичу Лук’яненку.

Коментуючи рішення комісії, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола, зокрема, зазначив:
— Протягом року сесія Чернігівської обласної ради має право присвоїти 5-ти особам звання «Почесний громадянин Чернігівської області». Але на засіданні комісії ми домовилися, що у нинішніх складних умовах доречно буде обмежитися лише однією кандидатурою, яка дійсно сьогодні об’єднує усіх, незалежно від політичної уподобань. До речі, кандидатуру Левка Григоровича Лук’яненка я пропонував розглянути ще минулого року…

Хочу також зауважити, що сьогодні членами комісії розглядалися імена 10 осіб. Безперечно, усі вони поважні та достойні цього високого звання люди. То ж до кінця року ми зможемо ще раз зібрати комісію і повернутися до цього питання.

 

 

Довідково.

Звання «Почесний громадянин Чернігівської області» засновано 18 червня 2013 року рішенням тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання.

Згідно з Положенням це звання присвоюється один раз на рік не більше, ніж 5 громадянам, які мають видатні заслуги, зробили вагомий внесок у розвиток Чернігівської області, її економіку, науку, освіту, охорону здоров’я, культуру, мистецтво, спорт, виявили відвагу при порятунку життя людей та мужність при виконанні військового обов’язку і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, за багаторічну активну господарську, благодійну, просвітницьку, громадську й іншу діяльність, що сприяла підвищенню ролі та авторитету регіону в Україні і на міжнародній арені.

Особа, якій присвоєно Звання «Почесний громадянин Чернігівської області», нагороджується нагрудним знаком «Почесний громадянин Чернігівської області», їй вручається посвідчення до нагрудного знака «Почесний громадянин Чернігівської області», виплачується разова грошова винагорода у розмірі 10 мінімальних заробітних плат

Торік звання «Почесного громадянина Чернігівської області» отримали Леонід Кучма, Іван Плющ та Віталій Масол.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19 21:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 вересня в області зафіксовано 217 нових випадків COVID-19.

У дитсадках Прилук встановлюватимуть контейнери для роздільного збору сміття 14:34

У Прилуках місцеві активісти спільноти "10 гривень Прилуки" оголосили про старт нового проекту - придбання контейнерів для роздільного сміття для дитячих садочків. Долучитися можуть всі охочі, а зокрема екологічно-свідомі дитячі садочки міста.

На кордоні з Білоруссю чоловік втратив вантажівку через контрабандні цигарки 14:30

Учора, 23 вересня, наш 26-річний співвітчизник, прямуючи на в’їзд із Білорусі через пункт пропуску «Нові Яриловичі», втратив вантажний автомобіль «Рено».

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб 14:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 24 вересня в області щеплено першою та другою дозою 317 604 людини.

Родина Закружних, Аніщенко та Кукса стали переможцями обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» 14:19

Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» 18 вересня 2021 року провів обласні змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».