Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 13:00:44

Чернігів - місто патріотів. Доведено

05.08.2014   14:49Агенцiя

Безстрокова акція «Чернігів – місто патріотів» старутвала 12 квітня у Чернігові. Вона була ініційована та втілена в життя активістами Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».

Минуло 4 місяці від початку проекту і є досягнення, якими хочуть поділитися активісти. За час акції було реалізовано 3625 прапорі, а, значить, кожен вісімдесятий житель Чернігова тепер має національний стяг. Крім того було реалізовано 535 метрів стрічок, загальну довжину яких можна порівняти з виставленими 53 тролейбусами.


«Чернігів – місто патріотів» органічно вписався в чимало заходів, що проходили за цей період в місті. Таким чином, національною символікою були прикрашені такі дійства: Всеукраїнський суботник «Зробимо Україну чистою» (12 квітня), автопробіги за єдність України (19 квітня та 9 травня), Велодень (18 травня), Конституційна фото-сесія (28 червня), молодіжний фестиваль «На всю котушку»(29 червня), щотижневі народні Віче.

Гроші, отримані від реалізації прапорів, активісти витратили на пошиття нових партій прапорів та організацію низки патріотичних акцій: «Патріотична хода малят», «День доброти» та «Донбас, почуй Україну». Також частина прапорів та стрічок буде відправлена солдатам в зону АТО.

Чернігівська хвиля патріотизму також настигла чимало міст України, де згодом стартували подібні проекти. Дружніми містами патріотів стали: Суми, Ніжин, Бровари, Дніпропетровськ та Київ. Також окремі прапори були подаровані друзям організації з таких міст : Чернівці, Черкаси та Сімферополь. Крім того, національна символіка акції «Чернігів – місто патріотів» тішить жителів таких куточків за межами України, як Польща, Трір, Брюсель, Бельгія, Дортмунд та Вільнюс.

«Чернігів – місто патріотів» не припиняє своєї діяльності.

Прес-служба Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».

Останні новини Чернігівщини

Як працюватимуть центри масової вакцинації у Чернігові цими вихідними?

Як працюватимуть центри масової вакцинації у Чернігові цими вихідними? 11:10

У Чернігові у роботу центрів масової вакцинації внесені зміни.

Команда Чернігівської області посіла другу сходинку чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР

Команда Чернігівської області посіла другу сходинку чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР 11:09

У командній першості серед областей командного чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., команда Чернігівської області посіла ДРУГЕ місце!

Оптимізація медичної мережі області має підвищити якість лікувальних послуг 10:53

Цими днями в області стан формування спроможної мережі лікарняних закладів вивчають представники Національної служби здоров’я України: Вікторія Мілютіна, директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ, та Дмитро Кущ, начальник управління цього департаменту. У ході моніторингу, за словами представників НСЗУ, були виявлені як позитивні напрацювання, так і недоліки в роботі медичних установ області

Департамент культури Чернігівської ОДА підписав Меморандум про співпрацю з НУ «Чернігівська політехніка» 10:51

Напередодні відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні з метою покращення співпраці у напрямку розвитку туризму Чернігівської області відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації та Національним університетом «Чернігівська політехніка».

На Чернігівщині посіяли ріпак 10:50

Станом на 20.09.2021 р. в Україні посіяно 880 тис. га озимого ріпаку, що становить 86% до прогнозу.