Підготовка до зими: максимальне використання місцевих ресурсів в умовах обмеженого фінансування
Взяти під особистий контроль споживання газу в межах доведених лімітів, вжити заходів щодо переведення котелень на альтернативні види палива та розрахуватися за спожиті енергоносії – такі завдання перед керівниками міст і районів області поставив голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко на засіданні Колегії.
Стан готовності підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років проаналізував директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петро Головач.
Він наголосив, що рівень готовності обладнання, яке буде задіяне в осінньо-зимовий період, становить майже 60%. В стані готовності 54,4% котелень, більша частина житлових будинків та об’єктів бюджетної сфери: дитячих садків, шкіл та лікарень.
Підхід до роботи в зимових умовах у районів різний. Якщо у м. Прилуки теплові мережі підготовлені на 100%, вище середньообласного показника проходить підготовка у м. Ніжин, Бахмацькому та Носівському районах, то у Срібнянському вона ще не розпочиналась.
Маючи значний знос водопровідних та каналізаційних мереж, зовсім не планували виконувати роботи по їх заміні у Борзнянському Городнянському, Козелецькому, Менському, Новгород-Сіверському, Носівському та Талалаївському районах.
Важливою складовою у забезпеченні стабільного енергопостачання є розрахунки за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги, на що неодноразово звертав увагу голова облдержадміністрації. Проте серед найбільших боржників так і залишилися установи Козелецького, Ніжинського, Ріпкинського та Чернігівського районів.
Заслухавши звіти окремих голів РДА щодо готовності до опалювального сезону, очільник області нагадав, що цей період стане своєрідним іспитом для керівників районів на відповідність займаним посадам.
- Ще раз наголошую: в умовах обмежених фінансових ресурсів розраховувати на суттєву підтримку держави не варто. Необхідно якомога максимально використовувати місцеві ресурси та власний потенціал. Резервів у вас більш ніж достатньо. Пам’ятайте, що людям потрібні не ваші звіти про зроблене, а тепло в оселях взимку. Саме за цим критерієм вони даватимуть оцінку вашій роботі, тому ви несете за це особисту відповідальність, - підкреслив Володимир Івашко.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.