Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 14:18:41

Відбулось чергове засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад

28.07.2014   07:54Агенцiя

25 липня у м. Батурині Чернігівської області, на території національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», під головуванням президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, відбулось чергове засідання Правління Асоціації.

Окрім голів обласних та районних рад участь у засідання взяли представники Верховної Ради України, Міністерства фінансів України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Батуринської міської ради, міжнародних організацій, закладів освіти інші.

Члени Правління Асоціації під час засідання опрацювали 14 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Найбільш обговорюваним питанням стало про внесення змін до Конституції України — голови рад підтримали ініціативу Президента України щодо децентралізації влади в Україні, але запропонували, через низку невідповідностей та суперечливих положень проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України», взяти за основу проект нормативного-правового акту розроблений Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування. Відповідне рішення за дорученням буде надіслано до центральних органів влади.


Під час засідання члени Правління розглянули низку організаційних питань. Так рішенням «Про прийом до Асоціації нових членів» до складу Асоціації було включено Фрунзівську районну раду Одеської області.

Рішеннями щодо внесення змін до складу керівних органів Асоціації, до складу Президії Асоціації було включено Звєрєва Миколу Вікторовича, голову Чернігівської обласної ради, до складу Правління — Цьоменка Василя Григоровича, голову Катеринопільської районної ради Черкаської області. Також до обрання голови Донецької обласної ради повноважним представником Правління Асоціації став в.о. голови Донецької обласної ради Коваль Ігор Георгійович.

Розвиваючи міжнародну співпрацю, а також з метою виконання статутних завдань Асоціації, члени Правління уповноважили президента Асоціації Чернова С.І. підписати Меморандуми про співпрацю з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління. Свої підписи під намірами про співпрацю поставили Керівник проекту в Україні Оксана Гарнець та Ректор Академії Бондар Олександр Іванович відповідно.

Рішення Правління Асоціації будуть опубліковані на офіційному сайті Української асоціації районних та обласних рад після їх опрацювання та підписання президентом Асоціації.

Секретаріат Асоціації висловлює подяку голові Чернігівської обласної ради Звєрєву Миколі Вікторовичу, а також апарату Чернігівської обласної ради за сприяння в організації заходу.

Останні новини Чернігівщини

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

Прокуратура повертає у власність лісового фонду чотири ділянки

Прокуратура повертає у власність лісового фонду чотири ділянки 10:41

За втручання прокурора скасовано право приватної власності на ділянки лісового фонду та історико-культурного призначення оціночною вартістю понад 20 мільйонів гривень

За добу на Чернігівщині виявлено 224 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 1 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 224 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 1 липня 10:35

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 18 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 224 такі предмети.

У Чернігові створили нове комунальне підприємство

У Чернігові створили нове комунальне підприємство "Теплокомуненерго" 10:34

Створено нове комунальне підприємство “Теплокомуненерго”. Воно займатиметься веденням господарської діяльності ТЕЦ, процес повернення якої в управління міста розпочали у Чернігові минулого місяця.

АНОНСИ ПОДІЙ