Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 17:55:58

Проект "Батьківщина починається з тебе" в дії

26.07.2014   16:19Агенцiя

В Чернігівській області проходять громадські збори за участі депутатів усіх рівнів ВО «Батьківщина», членів обласного бюро та керівників дільничних партійних організацій.

Ці зустрічі відбуваються в рамках проекту «Батьківщина починається з тебе».

Під час громадських зібрань обговорюються актуальні для жителів регіону питання та проводиться роз’яснювальна робота в рамках проекту «Батьківщина починається  з тебе».

І хоча в Україні тривають воєнні дії, люди згодні, що партія «Батьківщина» потребує змін.

Водночас спікери зібрань пояснюють, що головною метою проекту є розбудова дієвої та вдосконаленої партійної структури ВО «Батьківщина» на кожній дільниці. Спікери акцентують увагу громади на тому, що реформа партії відбудеться шляхом залучення найактивніших і найвпливовіших представників територіальних громад через їх висування особисто громадами.

За словами Людмили Шандренко, протягом тижня громадські збори відбулися майже в кожному районі області.

Зустріч в селі Загребелля на Сосниччині проводять член обласного бюро Людмила Шандренко та керівник Сосницької районної парторганізації Надія Масіч.

dubil.org

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини