Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 23:04:04

Микола Звєрєв: Спілкуючись із заявниками, розумієш – більшість людей іде до обласної ради відстоювати не власні, а громадські інтереси

24.07.2014   06:41

23 липня голова обласної ради Микола Звєрєв провів черговий прийом громадян, на який прийшли не лише десятки жителів Чернігівщини, але й біженці зі сходу України.

Зокрема, керівники ПАТ «Ніжинський жиркомбінат», порушили перед головою обласної ради питання щодо виробничих проблем. А ось, інвалід першої групи, чернігівець Петро Масол завітав до очільника обласної публічної влади з пропозицією стосовно вирішення наболілої для всіх інвалідів краю проблеми пандусів. Директор обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка Інна Алефіренко звернулася з питанням допомоги у справі фінансування для потреб тисяч читачів закладу додаткових друкованих засобів масової інформації…

Між тим, на кожен прийом до голови обласної ради все частіше звертаються біженці із східних регіонів України, які просять в основному допомогти із наданням тимчасового житла та працевлаштуванням. Цього разу до нього з проханням допомогти із житловим розміщенням звернулася утікачка з дитиною із міста Молодогвардійськ Луганської області, на що керівник розпорядився відповідальним працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади терміново позитивно відреагувати.

Голова обласної ради, спілкуючись з відвідувачами громадської приймальні, запевнив, що влада зробить все залежне, аби кожне із звернень було уважно розглянуто і отримало позитивне рішення.

Принагідно нагадаємо, що відповідно до затвердженого графіка, прийом громадян головою обласної ради здійснюється кожної другої, четвертої середи щомісяця. Попередній запис на прийом відбувається за адресою: м. Чернігів, пр. Миру, 43, каб. 106, або по телефону (0462) 676-652.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.