Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 червня, 08:03:00

Голова облдержадміністрації попереджає керівництво районів про персональну відповідальність за надання допомоги родинам мобілізованих

21.07.2014   16:51

Поки на Сході нашої країни тривають воєнні дії, родини мобілізованих до лав Збройних Сил України жителів області продовжують потребувати допомоги.

Забезпечення всіх соціальних гарантій для цих осіб та членів їх сімей перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації Володимира Івашка.

На виконання доручення очільника області соціальні працівники відвідують такі родини, аналізуючи та узагальнюючи проблемні питання, більшість з яких стосуються допомоги по господарству, погашення кредитних зобов’язань, навчання дітей тощо.

Всі проблеми, по мірі їх виявлення, доводяться до відома голів районних державних адміністрацій, міських, районних та сільських голів та поступово вирішуються.

Слід відзначити досить активну роботу щодо надання допомоги по господарству (забезпечення паливом, сіном, проведення ремонтів господарських приміщень і т.д.) у Бахмацькому (де ці питання вирішено по всіх 22 сім’ях), Корюківському, Ніжинському, Сосницькому районах, які також надали цю допомогу майже 100% родин.

Проте трапляються непоодинокі випадки формального ставлення з боку влади до прохань членів родин мобілізованих військовослужбовців, а також затягування з їх вирішенням. Такі факти виявлені, зокрема, у Ріпкинському, Талалаївському, Чернігівському та Носівському районах.

Голова облдержадміністрації наголошує: персональну відповідальність за своєчасне та якісне вирішення усіх виявлених питань несе особисто влада на місцях, тому за ігнорування прохань людей посадовець цілком може розрахуватися не лише втратою довіри з боку громади, але й посадою.

- Попереджаю: принцип «моя хата з краю» тут не пройде. Родина, яка провела годувальника фактично на війну, має отримати від влади першочергову допомогу, а не байдуже ставлення. Усі подібні випадки зафіксовані і будуть ретельно вивчені. Якщо у представників владних структур немає чисто людського бажання допомогти, до них будуть застосовані інші важелі впливу. Адже воєнні дії врешті-решт припиняться, а повертати довіру людей до влади після таких випадків виявиться дуже складно, - підкреслює Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини