Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:40:47

Ніжинським депутатам від “Батьківщини” загрожує до чотирьох років тюрми

18.07.2014   11:52

Отримано офіційну відповідь від Бахмацького РВ міліції на ім’я міського голови Ніжина, щодо поведінки депутатів міськради в місті Батурин.

Нагадаємо, що в Батурині, ніжинськими місцевими депутатами було побито міського голову цього міста та членів його родини.

Бахмацькі правоохоронці повідомляють, що внаслідок зафіксованих хуліганських дій, скоєних громадянами С. Охоньком, Ю. Хоменком та В. Салогубом, відкрито кримінальне провадження за статтею 296, частиною 2 Кримінального Кодексу України.

Ця справа внесена до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань.

Стаття 296, за якою ведеться розслідування хуліганських дій депутатів С. Охонька Ю. Хоменка та В. Салогуба, описує злочин, як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.

Частина друга каже про те, що такі дії були вчинені групою осіб. Такий злочин карається обмеженням волі до п’яти років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.


http://www.uezd.com.ua/page/nizhinskim-deputatam-vid-batkivshhini-zagrozhuye-do-chotirox-rokiv-tyurmi.html

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.