Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 21:42:55

Постійні комісії обласної ради провели спільне засідання

18.07.2014   07:29

17 липня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань регіонального розвитку та будівництва і з питань зв’язку, транспорту та енергетики.

У його роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола, начальник Державної екологічної інспекції в області Леонід Бурковський, заступник начальника з фінансово-економічних питань Служби автомобільних доріг Віталій Значко, заступник директора Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва обласної державної адміністрації Сергій Нітченко, заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури, економічного аналізу та тарифної політики обласної державної адміністрації Сергій Ситник, начальник відділу організації дорожнього руху УДАІ УМВС України в області Ігор Іваненко, представники інших структурних підрозділів публічної та виконавчої влади області.

Провів засідання голова постійної комісії з питань регіонального розвитку та будівництва Сергій Сергієнко.

У порядок денний було внесено питання про стан проведення робіт з ремонту та будівництва автомобільних доріг у Чернігівській області.
За словами Віталія Значка, протяжність мережі автомобільних доріг загального користування в області станом на 1 січня 2014 складає 7717,8 км, з них дороги державного значення – 3051,8 км, місцевого – 4666 км. На автодорогах загального користування області діє 502 мости та шляхопроводи.

На сьогодні 39 під’їздів до населених пунктів в 11 із 22 районів, що не мають твердого покриття, потребують більш як 499 млн. грн. Будівництво їх стримується через відсутність фінансування.
Загальний же обсяг необхідних коштів згідно нормативів на мережу автодоріг області складає близько 11 млрд. грн.

Планами фінансування на 2014 рік на будівництво, ремонт та утримання доріг загального користування передбачено 219,9 млн. грн., в тому числі за кошти Державного бюджету - 102,2 млн. грн., за кредитні кошти, залучені Укравтодором під державні гарантії, - 117,7 млн. грн.
На експлуатаційне утримання доріг на 2014 р виділено 94,9 млн. грн., а на погашення кредиторської заборгованості з експлуатаційного утримання 2013 року – 7,3 млн. грн.

Основні роботи, які зараз виконуються Службою автомобільних доріг, – це ямковий ремонт, виконання заходів з безпеки дорожнього руху, виконання планових обсягів заготівлі на осінньо-зимовий період 2013-2014рр. пісчано-сольової суміші та технічної солі тощо.

Сергій Ситник акцентував увагу присутніх на обсягах субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2014 році.

Заслухавши виступаючих, депутати обговорили проблемні питання, що виникають при проведенні ремонту і будівництві автомобільних доріг в області та прийняли відповідні рекомендації із внесеними пропозиціями.
 

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.