Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 22:17:31

Постійні комісії обласної ради провели спільне засідання

18.07.2014   07:29

17 липня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань регіонального розвитку та будівництва і з питань зв’язку, транспорту та енергетики.

У його роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола, начальник Державної екологічної інспекції в області Леонід Бурковський, заступник начальника з фінансово-економічних питань Служби автомобільних доріг Віталій Значко, заступник директора Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва обласної державної адміністрації Сергій Нітченко, заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури, економічного аналізу та тарифної політики обласної державної адміністрації Сергій Ситник, начальник відділу організації дорожнього руху УДАІ УМВС України в області Ігор Іваненко, представники інших структурних підрозділів публічної та виконавчої влади області.

Провів засідання голова постійної комісії з питань регіонального розвитку та будівництва Сергій Сергієнко.

У порядок денний було внесено питання про стан проведення робіт з ремонту та будівництва автомобільних доріг у Чернігівській області.
За словами Віталія Значка, протяжність мережі автомобільних доріг загального користування в області станом на 1 січня 2014 складає 7717,8 км, з них дороги державного значення – 3051,8 км, місцевого – 4666 км. На автодорогах загального користування області діє 502 мости та шляхопроводи.

На сьогодні 39 під’їздів до населених пунктів в 11 із 22 районів, що не мають твердого покриття, потребують більш як 499 млн. грн. Будівництво їх стримується через відсутність фінансування.
Загальний же обсяг необхідних коштів згідно нормативів на мережу автодоріг області складає близько 11 млрд. грн.

Планами фінансування на 2014 рік на будівництво, ремонт та утримання доріг загального користування передбачено 219,9 млн. грн., в тому числі за кошти Державного бюджету - 102,2 млн. грн., за кредитні кошти, залучені Укравтодором під державні гарантії, - 117,7 млн. грн.
На експлуатаційне утримання доріг на 2014 р виділено 94,9 млн. грн., а на погашення кредиторської заборгованості з експлуатаційного утримання 2013 року – 7,3 млн. грн.

Основні роботи, які зараз виконуються Службою автомобільних доріг, – це ямковий ремонт, виконання заходів з безпеки дорожнього руху, виконання планових обсягів заготівлі на осінньо-зимовий період 2013-2014рр. пісчано-сольової суміші та технічної солі тощо.

Сергій Ситник акцентував увагу присутніх на обсягах субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2014 році.

Заслухавши виступаючих, депутати обговорили проблемні питання, що виникають при проведенні ремонту і будівництві автомобільних доріг в області та прийняли відповідні рекомендації із внесеними пропозиціями.
 

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».