Зростання вартості проїзду в чернігівських міських автобусах визнано непровомірним
Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного Комітету України повідомляє про розгляд справи проти Управління транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.
За інформацією територіального відділення, дії управління, що полягали у зміні режиму руху автобусів зі «Звичайного» на «Маршрутне таксі» на міських автобусних маршрутах №№20, 37, 46 з 07.04.14 та маршрутах №№1,2а,12,14,17,21,23,24,24а,28,30,31,34,35,58,39,47 з 11.04.14 без наявності сполучення у «Звичайному» режимі руху всупереч вимогам п.33 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176, визнані адмінколегією територіального відділення порушенням у вигляді антиконкурентних дій органу адміністративно-господарського управління та контролю.
Зміна режиму руху «Звичайний» на «Маршрутне таксі» суперечить вимогам законодавства про автомобільний транспорт, оскільки перевезення пасажирів в режимі «Маршрутного таксі» організовується за наявності сполучення у «Звичайному» режимі, що в свою чергу призвело до обмеження конкуренції на ринку пасажирських перевезень і зростання вартості проїзду. Пасажири змушені користуватись «маршрутним таксі» і сплачувати за проїзд 2 грн. 50 коп. замість 1 грн. 75 коп.
Відповідача зобов’язано припинити порушення.
За повідомленням Чернігівського обласного територіального відділення АМКУ
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.