Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 14:32:47

Збільшено розмір часткового фінансування на харчування дітей за рахунок коштів Фонду

15.07.2014   09:36Агенцiя

З 4 липня 2014 року у відповідності до постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності №13 від 03.05.2014 р. «Про внесення змін до постанови правління Фонду від 20 грудня 2013 року «Про затвердження граничних норм витрат на харчування, лікування і культмасове обслуговування дітей застрахованих осіб в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на 2014 рік» збільшилась сума граничних витрат за рахунок коштів Фонду на харчування дітей.

Тепер вона складає 43 гривні на один день.

Вказана постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції України 18 червня 2014 р. за № 651/25428 і опублікована в Офіційному віснику України від 04 липня 2014 р. (№51, стаття 1371), а значить – набрала законної чинності.

Для вирішення питань збільшення фінансування на харчування дітей всім дитячим закладам оздоровлення і відпочинку слід звернутись до виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду, які здійснюють фінансування дитячих закладів.


Виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини