Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:00:43

У Чернігівській області стане на одного Народного депутата більше

14.07.2014   11:16Агенцiя

Проблемами Чернігівської області у парламенті опікуватиметься Олександр Мочков. Таке рішення прийняла фракція "УДАР" у Верховній Раді України.

Олександр Мочков

Олександр Мочков

Народний депутат України Олександр Мочков, прийняв участь у роботі конференції обласного осередку "УДАРу", яка пройшла 12 липня у Чернігові.

У своєму зверненні до делегатів та гостей конференції, Олександр Мочков повідомив, що рішенням фракції "УДАР" у Верховній Раді, він відповідатиме за Чернігівську область та допомагатиме вирішувати нагайні проблеми регіону.

Також, він розповів про перші результати своєї роботи в області, зокрема, про допомогу місту Ніжин. Через проблеми, що виникли з казначейством, ніжинці могли не отримати новий спортивний комплекс, але Народний депутат вчасно втрутився та вирішив їх.

Також, Олександр Мочков, розповів про свої найближчі робочі плани в області. Він зазначив, що відкриватиме громадські приймальні у містах та районах, щоб допомагати вирішувати суспільно - важливі питання Чернігівщини.


------------------------------------------------------------------------------------------
Олександр Борисович Мочков - Народний депутат України VII скликання (з 12 грудня 2012), секретар Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій; член Політичної ради партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», голова Кримської республіканської організації партії.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.