Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 04:06:27

У Прилуках будуть діяти нові Правила благоустрою території міста

11.07.2014   13:13Агенцiя

На нараді по питанню розробки Правил благоустрою території міста Прилуки міський голова Дмитро Васильович Барнаш запропонував взяти за основу “Правила благоустрою території міста Вінниці” з вилученням інформації щодо об’єктів, відсутніх у місті Прилуки.

В ході обговорення вносилися пропозиції щодо поводження з відходами, утримання зелених насаджень у населених пунктах, умов визначення прилеглих територій земельних ділянок та об'єктів нерухомості, заборони паркування транспортних засобів на “зелених зонах” та інше.

Ніязов Р.Ю., Барнаш Д.В., Назім В.І. обговорили та погодили пункт проекту Правил утримання території міста Прилуки: “Власник об'єкта благоустрою за поданням його балансоутримувача щорічно затверджує заходи з утримання та ремонту цього об'єкта на наступний рік та передбачає кошти на виконання цих заходів. Балансоутримувач об'єкта благоустрою несе повну відповідальність за виконання затверджених заходів у повному обсязі”.

Бойченко А.Г. повідомив, що згідно Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України забороняється згрібати опале листя в паркових зонах міста, а також скошену траву невеликого розміру з метою збереження ґрунту.

Ходюк В.Г. унесла пропозицію щодо заборони насадження високорослих дерев під лініями електропередач.

Назім В.І. уніс пропозицію доповнити розділ “Порядок здійснення благоустрою, утримання об'єктів та елементів благоустрою підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, що здійснюють окремі види діяльності” пунктом щодо зобов’язання суб’єктів господарської діяльності відновлювати тверде покриття тротуарів асфальтобетонною сумішшю або фігурними елементами мощення в разі його пошкодження, руйнування чи зносу з визначенням критеріїв його задовільного стану.

Ряжечкіна Л.А. унесла пропозицію доповнити пункт “Порядок здійснення благоустрою, утримання об'єктів та елементів благоустрою під час будівництва, земляних, монтажних, ремонтних та інших робіт” підпунктом щодо вимоги забезпечення безрозривного тротуарного покриття біля об’єктів будівництва чи переобладнання з улаштуванням тротуарного покриття і між об’єктами.

Кубрак Л.О. підняла питання надання права громадянам порушувати Правила благоустрою території міста Прилуки в частині розміщення на зелених зонах будівельних матеріалів на час проведення будівельних робіт.

Барнаш Д.В. підняв питання визначення механізму стягнення збору за проїзд територією міста важковагового автотранспорту з метою участі його власників у відновленні автомобільних доріг міста.

Зауважив про необхідність доопрацювати проект Правил благоустрою території міста Прилуки та розпочати процедуру оприлюднення регуляторного акту.

Міський голова доручив заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сивенку О.І. підготувати на чергову сесію міської ради проект рішення про включення Правил благоустрою території міста Прилуки (в новій редакції) в план регуляторної діяльності на 2014 рік.


Прилуцька міська рада

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.