Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 03:46:12

Засідання круглого столу в рамках підготовки до чергового Форуму Громадянської Асамблеї

13.01.2012   13:57Агенцiя

Як громадянське суспільство в Україні допоможе євроінтеграції? Що заважає українцям бути європейцями? Та що думають у регіонах з приводу оптимальних шляхів розвитку країни? Цим питанням присвячений круглий стіл для громадських діячів, який є підготовкою до всеукраїнського форуму “громадянське суспільство в Україні”.

Засідання круглих столів, які проводяться по всій Україні в рамках підготовки до чергового Форуму Громадянської Асамблеї, спрямовані на створення певних пропозицій громадськості щодо розбудови громадянського суспільства та євро інтеграції. Ці пропозиції будуть направлені для ознайомлення до Кабінету міністрів. Але питання в тому, щоб влада до них дослухалася.

Тож найперша ціль круглого столу – розробка конкретних механізмів впливу громадськості на владу, дійсної участі в процесі розбудови держави. Над цим працюють громадські діячі в різних сферах суспільної діяльності. Їх ідеї можуть стати саме тим поштовхом, який призведе до збільшення вагомості суспільства перед державою.

http://chodtrk.com.ua/?p=1715

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року