Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:46:40

У обласному центрі зайнятості провели нараду

13.01.2012   12:05Агенцiя

11 січня в Чернігівському ОЦЗ відбулася обласна нарада "Про виконання бюджетної програми та контроль за використанням бюджетних коштів", в якій взяли участь керівний склад ОЦЗ і директори БЦЗ.

Відкриваючи нараду, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка поінформувала присутніх про результати виконання бюджетної програми у 2011 році та основні завдання на наступний рік. Також перед присутніми виступили начальники відділів ОЦЗ.

Зокрема, начальник відділу статистики та прогнозування Тетяна Садова розповіла про результати діяльності обласної служби зайнятості у минулому році та планові завдання на 2012 рік. Начальник фінансово-аналітичного відділу Наталія Тевкун доповіла про кошторис видатків на 2012 рік.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Сергій Роговець акцентував увагу присутніх на організації роботи працевлаштування незайнятих громадян.

Про перспективи організації професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців, йшлося у виступі начальника відділу організації профнавчання ОЦЗ Сергія Заровного.

Про перспективи співпраці з роботодавцями в напрямку працевлаштування безробітних шляхом створення дотаційних робочих місць повідомила начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Людмила Лисобикова.

Підводячи підсумки наради, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка зобов’язала директорів БЦЗ забезпечити виконання завдань, які стоять перед Чернігівською обласною службою зайнятості, відповідно до плану дій на 2012 рік.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.