Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 12:28:22

У обласному центрі зайнятості провели нараду

13.01.2012   12:05Агенцiя

11 січня в Чернігівському ОЦЗ відбулася обласна нарада "Про виконання бюджетної програми та контроль за використанням бюджетних коштів", в якій взяли участь керівний склад ОЦЗ і директори БЦЗ.

Відкриваючи нараду, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка поінформувала присутніх про результати виконання бюджетної програми у 2011 році та основні завдання на наступний рік. Також перед присутніми виступили начальники відділів ОЦЗ.

Зокрема, начальник відділу статистики та прогнозування Тетяна Садова розповіла про результати діяльності обласної служби зайнятості у минулому році та планові завдання на 2012 рік. Начальник фінансово-аналітичного відділу Наталія Тевкун доповіла про кошторис видатків на 2012 рік.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Сергій Роговець акцентував увагу присутніх на організації роботи працевлаштування незайнятих громадян.

Про перспективи організації професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців, йшлося у виступі начальника відділу організації профнавчання ОЦЗ Сергія Заровного.

Про перспективи співпраці з роботодавцями в напрямку працевлаштування безробітних шляхом створення дотаційних робочих місць повідомила начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Людмила Лисобикова.

Підводячи підсумки наради, директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка зобов’язала директорів БЦЗ забезпечити виконання завдань, які стоять перед Чернігівською обласною службою зайнятості, відповідно до плану дій на 2012 рік.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру 11:29

У місті Сновськ фахівці АТ «Чернігівгаз» демонтували газовий колодязь, проклали новий газопровід та повністю замінили лінію редукування газорегулювального пункту (ГРП).