Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:00:17

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко провів виїзну нараду у Любечі

13.01.2012   08:47Агенцiя

12 січня в рамках робочої поїздки до Ріпкинського району під головуванням голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка відбулася чергова виїзна робоча нарада з питань розбудови історико-археологічного музейного комплексу “Древній Любеч”.

Учасники наради оглянули об’єкти історико-археологічного музейного комплексу “Древній Любеч” та поінформували голову облдержадміністрації щодо виконання доручень попередніх виїзних нарад, окреслили наступні кроки по реалізації поставлених завдань.

За словами Володимира Хоменка, усі роботі, намічені на минулий рік, в основному виконані і зараз головна робота – це виготовлення проектно-кошторисної документації для підготовки більш значних обсягів робіт на майбутнє.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що в кінцевому результаті буде відновлено будови на Замковій горі, завершено реконструкцію та музеїфікацію Кам’яниці Полуботка та ближньої печери Антонія Печерського, виконано роботи по благоустрою території тощо.

“Цей проект дасть нам можливість в більш широкому світлі розгорнути всю історію Любеча для залучення туристів і забезпечення його соціально-культурного розвитку.

Древній Любеч – це місце, де перетиналися події, що значною мірою впливали на творення нашої держави в такому вигляді, якою вона є зараз.

Відтворення нами того, що було – це шана і дяка нашим предкам та урок нам для того, щоб ми брали у майбутнє найкраще з того, що вони робили”, – наголосив керівник області.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини