Прокуратурою області направлено до суду кримінальну справу про корупцію
Прокуратурою Чернігівської області закінчено розслідування кримінальної справи по обвинуваченню старшого державного виконавця одного з відділів ДВС Чернігівського міського управління юстиції у вчиненні корупційних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 368, ч. 1 ст. 366 Кримінального Кодексу України (одержання службовою особою хабара у значному розмірі; складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).
Нагадаємо, посадовець отримав хабара у розмірі 4 тисяч гривень за закриття виконавчих проваджень та підроблення довідки про їх відсутність.
Обвинуваченому обрано запобіжний захід.
Кримінальну справу передано до суду.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.