Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 15:36:57

У Чернігові СБУ вилучила друковану продукцію сепаратистського змісту

28.06.2014   15:32

27 червня ц.р. співробітники Управління СБ України в Чернігівській області припинили протиправну діяльність громадянина України, який поширював друковані матеріали із закликами до вчинення посягань на територіальну цілісність і недоторканість України.

44-річний мешканець обласного центру розповсюджував випуски газети сепаратистського змісту «Новороссия».

Під час санкціонованого обшуку у його помешканні було виявлено понад 3 тисячі примірників друкованого видання, а також 10 патронів до автомата Калашникова.

Встановлено, що тираж друкованої продукції чернігівець отримав напередодні з Донецька через одну із служб поштової доставки.

На даний час слідчим відділом Управління СБУ в Чернігівській області за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.
 

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини