Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 11:25:21

Військові будні, матеріальне забезпечення, підтримка земляків та очікування плану "Б"

28.06.2014   09:49Агенцiя

Про все це начистоту та без купюр розказав чернігівським журналістам командир взводу зв’язку 13-го батальйону територіальної оборони, який нині дислокується в Луганській області, Ігор Андрійченко.

Після мобілізації та бойового злагодження Ігор Андрійченко прослужив в зоні АТО більше місяця, а нині приїхав додому у відпустку, аби побачити новонародженого сина.

Довкола того, що відбувається у зоні проведення антитерористичної операції, сьогодні точиться чимало розмов. Ігор Андрійченко про побутові незручності говорить небагато. Головне, що батальйон дійсно відчуває підтримку чернігівців. Найбільше бойовий дух військовим піднімають дитячі малюнки та листи з дому. Далеко не останню роль у створенні більш-менш комфортних умов несення служби відіграла допомога громадських активістів, але сьогодні, коли побут потроху налагодили, потреби в батальйону не такі великі. Тож, аби дійсно підтримувати військових, а не доправляти їм «непотріб», необхідно заздалегідь зв’язуватись з контактними особами. Серед потреб Ігор Андрійченко особливо виділів прилади нічного бачення та засоби зв’язку, адже сьогодні доводиться працювати на морально та фізично застарілому обладнанні.

Говорячи ж про загальну обстановку в місці несення служби, чернігівець наголошує, що далеко не весь Схід — сепаратисти і терористи, багато там і патріотів, які навіть у цей скрутний час влаштовують конкурси з читання віршів Шевченка та носять українську символіку. Чимала кількість населення не висловлює своїх симпатій жодній із сторін конфлікту, просто очікує завершення війни. Очікують і військові, щоправда, вони — наказів.

Згодні військовослужбовці й з тим, що українські ЗМІ створюють патріотично налаштовані новини, і не показують всього, що відбувається в зоні АТО, адже в іншому разі Україна впаде в глибоку депресію. Та разом з тим закликають українських медійників ставити вищим військовим чинам і неприємні запитання.


http://chodtrk.com.ua/?p=15513

Останні новини Чернігівщини

Прозора організація залізничних перевезень – суттєво знизить витрати зерновиробників

Прозора організація залізничних перевезень – суттєво знизить витрати зерновиробників 09:01

Голова обласної держадміністрації Андрій Прокопенко разом із першим заступником голови ОДА Віталієм Загайним провели зустріч із підприємцем Віктором Кияновським та членом логістичного комітету Європейської Бізнес Асоціації Юрієм Щукліним.

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі 08:45

Військовослужбовці 72 окремої механізованої бригади в рамках програми бойової підготовки вчилися вести бойові дії в урбанізованій місцевості, зокрема це бій в населеному пункті, штурм будівель тощо.

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.