Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 16:41:11

З нагоди 18-ї річниці Конституції України

28.06.2014   06:49

27 червня, напередодні Дня Конституції України, в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм пройшли урочисті збори та святковий концерт.

Вітаючи присутніх зі святом, голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко наголосив, що Основний Закон України, вісімнадцяту річницю якого ми святкуємо 28 червня, має величезне значення для розбудови держави, утвердження демократії, розширення прав та свобод людини, громадянина.
Нині перед Україною стоять надзвичайно важливі завдання – об’єднати суспільство на засадах демократичної республіканської ідеї і побудувати сильну країну з європейськими стандартами життя.
«Принцип державності здійснюється демократичною країною через всю систему її органів - законодавчих, виконавчих, судових. Зі змінами у Конституції головну та об’єднуючу роль будуть відігравати інститути місцевого самоврядування», - зазначив Володимир Івашко.

Звертаючись до присутніх, Валентин Мельничук зазначив, що цього знаменного дня відбулося остаточне завершення юридичного оформлення України як повноцінної держави.
- Сьогодні йде планомірна підготовка до внесення відповідних змін до Конституції, які децентралізують владу і нададуть радам усіх рівнів повнокровну фінансову і організаційну самодостатність.
- Вісімнадцять років з новою Конституцією – це не тільки кроки вперед, але й вимушене гальмування, допущені недоліки та прорахунки. І чим швидше їх ми подолаємо, тим ближчими будуть гарантовані Основним Законом ідеали гідного життя наших громадян, - наголосив Валентин Мельничук.

З нагоди Дня Конституції України Валентин Мельничук вручив також почесні грамоти разом з відзнаками:
- голові наглядової ради приватного акціонерного товариства «Побутові послуги» м. Чернігів Олександру Аврамову;
- старшому інспектору відділу організації цивільного захисту населення і територій управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Петру Закревському;
- завідувачу сектору інспектування у сфері житлово-комунального господарства та будівництва відділу інспектування у сфері послуг Державної фінансової інспекції в Чернігівській області Анжелі Кравець;
- головному спеціаліст відділу орендних відносин регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області Юлії Писанко;
- лікарю – ендоскопісту кабінету ендоскопічних досліджень комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня» Віктору Хілкову.

Під час святкового концерту свою майстерність продемонстрував академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди” обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
 

Останні новини Чернігівщини

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено 11:53

За даними Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом минулої доби не зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:31

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01 11:17

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала договір з «ДСТ№ 2, г. Гомель» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі вартістю 93,90 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Припинено діяльність центру з мінімізації податків

Припинено діяльність центру з мінімізації податків 10:46

Співробітники податкової міліції у взаємодії з прокуратурою Чернігівської області припинили діяльність міжрегіонального центру з мінімізації податків, який був розташований у м. Києві та надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в частині формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства 10:40

За тиждень з 8 по 15 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та вісім протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).