Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 02:36:01

100 найбільш впливових людей Чернігівщини – хто вони?

12.01.2012   13:30

Цю інформацію ми можемо дізнатися через шість тижнів. Інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор”, продовжуючи багаторічну традицію, оголошує старт проекту “100 найвпливовіших людей Чернігівщини”

Щороку, починаючи з 2006, інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор” проводив визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини. Традиційно у опитуваннях брали участь представники влади, політичних партій, засобів масової інформації, громадські діячі, тощо.

Цього року ми проводимо дослідження за трьома напрямками: опитування експертів, vox populi та визначення сотні найбільш згадуваних осіб в ЗМІ Чернігівщини.

Експертами “Чернігівського монітору” є більше трьохсот осіб. Вони територіально представляють всі райони та великі міста Чернігівської області. Серед них представники засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій, органів влади та соціальної сфери. Тобто ті, хто реально впливає на формування громадської думки.
Кожен експерт заповнює анкету, де розміщує 20 прізвищ людей по мірі їх впливу на суспільні, економічні та політичні процеси в нашому регіоні. А щодо першої пятірки обґрунтовує свою думку короткою характеристикою чому ці люди, на його думку, є найвпливовішими.

Vox populi передбачає опитування жителів Чернігівщини (не менше 1200 осіб) на вулицях міст, райцентрів, сіл та селищ – шляхом аудіозапису відповіді респондентів.
Також, як завжди, кожен мешканець області за бажанням може надати свою версію “Двадцятки”, надіславши її або на поштову скриньку (14000, Головпоштамт, а/с 1778) або на електронну пошту
cg.monitor@gmail.com.

“Чернігівську сотню” за версією засобів масової інформації буде визначено шляхом кількісного аналізу згадувань з 15 січня по 29 лютого представників громадськості, влади, політичних діячів, у всіх друкованих виданнях Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини