Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 16:44:26

100 найбільш впливових людей Чернігівщини – хто вони?

12.01.2012   13:30

Цю інформацію ми можемо дізнатися через шість тижнів. Інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор”, продовжуючи багаторічну традицію, оголошує старт проекту “100 найвпливовіших людей Чернігівщини”

Щороку, починаючи з 2006, інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор” проводив визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини. Традиційно у опитуваннях брали участь представники влади, політичних партій, засобів масової інформації, громадські діячі, тощо.

Цього року ми проводимо дослідження за трьома напрямками: опитування експертів, vox populi та визначення сотні найбільш згадуваних осіб в ЗМІ Чернігівщини.

Експертами “Чернігівського монітору” є більше трьохсот осіб. Вони територіально представляють всі райони та великі міста Чернігівської області. Серед них представники засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій, органів влади та соціальної сфери. Тобто ті, хто реально впливає на формування громадської думки.
Кожен експерт заповнює анкету, де розміщує 20 прізвищ людей по мірі їх впливу на суспільні, економічні та політичні процеси в нашому регіоні. А щодо першої пятірки обґрунтовує свою думку короткою характеристикою чому ці люди, на його думку, є найвпливовішими.

Vox populi передбачає опитування жителів Чернігівщини (не менше 1200 осіб) на вулицях міст, райцентрів, сіл та селищ – шляхом аудіозапису відповіді респондентів.
Також, як завжди, кожен мешканець області за бажанням може надати свою версію “Двадцятки”, надіславши її або на поштову скриньку (14000, Головпоштамт, а/с 1778) або на електронну пошту
cg.monitor@gmail.com.

“Чернігівську сотню” за версією засобів масової інформації буде визначено шляхом кількісного аналізу згадувань з 15 січня по 29 лютого представників громадськості, влади, політичних діячів, у всіх друкованих виданнях Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:44

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 714 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 714 осіб 14:12

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 7 грудня в області проти Covid проведено 689 409 щеплень першою та другою дозою.

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом 10:35

7 грудня, близько 7:55, поблизу с. Брусилів, Чернігівського району, на автошляху Н-27 Чернігів-Грем'яч, сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутим мікроавтобусом "Чернігів-Сосниця".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини