Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом розтрати коштів, виділених на проведення спортивних заходів для дітей
Прокуратурою Чернігівської області посилено нагляд за додержанням уповноваженими органами та закладами освіти законодавства про позашкільну освіту, зокрема, щодо створення належних умов для змістовного дозвілля дітей.
Перевірками встановлено, що в одній з дитячо-юнацьких спортивних шкіл області отримували під звіт бюджетні кошти для участі команд спортсменів у змаганнях та тренувально-оздоровчих заходах. Про використання коштів за призначенням ними до бухгалтерії надавалися сфальсифіковані документи.
При цьому окремі спортивні змагання та тренувальні збори фактично не проводилися, витрати на ці заходи не здійснювалися, хоча за звітними документами використано було майже 200 тис. грн.
За результатами перевірки прокуратурою області порушено кримінальну справу за ст.191 ч.3, ст. 366 ч.1 КК України. Проводиться досудове слідство.
Начальнику управління освіти і науки облдержадміністрації внесено подання, за результатами розгляду якого двох службових осіб звільнено з роботи, до бюджету добровільно відшкодовано 40 тис. грн.
Перевірки тривають.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.