Обурені прилучани перекрили трасу Київ - Суми
Про це щойно повідомив депутат Прилуцької міської ради, настоятель храму Різдва Богородиці (УПЦ КП) о.Віталій Юрочко. Інформацію підтвердив радник міського голови Ігор Павлюченкою.
Жителі Прилук вимагають належного забезпечення українських вояків, адже зараз відомо, що в більшості з них нема касок і бронежилетів. Мешканців міста обурює бездарне армійське керівництво, що приводить до смертей серед учасників антитерористичної операції.
Участь в акції беруть родичі вояків, відправлених в зону АТО. З ними спілкується голова Прилуцької районної ради Іван Тютюнник. Міський голова Прилук Дмитро Барнаш - на зустрічі з Президентом.
З приводу вимог протестувальників зібралася позачергова сесія Прилуцької міської ради.
На Чернігівщині похорони українських вояків уже пройшли в Ніжині і Чернігові.
http://siver.com.ua/news/obureni_priluchani_perekrili_trasu_kijiv_sumi/2014-06-25-14899
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.