Проект Європейського Союзу "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" допоможе Чернігівщині в розробці Стратегії розвитку області
24 червня голова обласної ради Микола Звєрєв перебуває з робочою поїздкою в Києві, в ході якої бере участь у засіданні робочої групи Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». На захід, який проходить в Київській обласній державній адміністрації, запрошені також представники Миколаївської, Черкаської, Житомирської та Херсонської областей.
На засіданні будуть презентовані та обговорені результати стратегічного аналізу Київської області та сформульовано стратегічне майбутнє регіону.
Проект Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», який є технічною допомогою областям нашої країни із розробки стратегій розвитку регіонів та планів їх реалізації, проводить низку заходів в пілотних областях з метою розробки Стратегії розвитку регіону до 2020 року.
Першими заходами згідно з планом розробки Стратегії є навчальні семінари з питань методології розробки стратегії регіонального розвитку та організації процесу стратегічного планування у регіонах, які вже успішно відбулися у містах: Рівне, Івано-Франківськ, Київ, Полтава та Суми.
Планується, що одне із чергових засідань зазначеної робочої групи відбудеться в Чернігові. І це буде дієвим кроком до розробки Стратегії розвитку Чернігівської області, адаптованої до стандартів Європейського Союзу.
Зазначимо, що Проектом підготовлено низку методологічних та допоміжних матеріалів, створена група експертів із стратегічного планування розвитку регіонів, котрі допомагатимуть організовувати процес розробки стратегій із широким залученням громадськості та у відповідності до кращих європейських практик.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».