Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:39:39

Нелегальних працівників не вдасться приховати від чернігівських податківців

12.01.2012   07:12Агенцiя

За минулий рік податківці області виявили 4221 випадок, коли роботодавці використовували працю громадян, з якими трудові угоди офіційно не реєстрували. Податківці ДПІ у м. Чернігові з метою легалізації робочих місць провели роботу з фізичними особами-підприємцями, види діяльності яких потребують використання додаткової найманої праці.

Наприклад підприємець, яка здійснює роздрібну торгівлю через магазин та використовує 3 торгівельні місця на ринку, звітувала про відсутність найманої праці.

За результатом проведеної співбесіди щодо своєчасності та повноти сплати належних податків вона оформила трудові відносини з 8 найманими працівниками.

Ще одна жінка-підприємець, яка має кафе, після відповідної роз’яснювальної роботи оформила трудові відносини з 4 найманими працівниками.

У кожній податковій інспекції області проводиться відповідна робота щодо виявлення таких випадків. Аналізується скільки працівників може справитися з обсягами роботи, які має підприємець. Якщо виявляється невідповідність, то це є підставою для перевірки.

Загалом протягом минулого року до державної реєстрації залучено 1397 осіб. До бюджету додатково спрямовано 639 тис. грн. податків.


Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року