Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 19:46:53

У Києві пройшов з'їзд новоствореної Партії розвитку України. ВІДЕО

23.06.2014   09:22

На з'їзді були присутні 745 делегатів зі всіх областей України.

Чернігівську делегацію очолював екс-голова облради Анатолій Мельник. До складу делегації увійшли представники органів місцевого самоврядування та екс-керівники різних рівнів, таки, як Іван Коробко, Олег Шеремет, Віталій Голець, Юрій Беркут, Андрій Курданов та інші.

Неформальним куратором області на з'їзді був один з організаторів партії - екс перший заступник голови Чернігівської ОДА Станіслав Прокопенко.

Головою Національного комітету Партії розвитку України обрано народного депутата Юрія Мірошниченка. Виконавчий комітет партії очолив Сергій Ларін.

Заступниками голови Нацкомітету стали колишній голова Одеської ОДА Микола Скорик та позафракційна депутат Ірина Горіна.

Крім того, з'їзд затвердив програму і статут партії. Виступаючі неоднаразово підкреслювали, що нова партія не є структкрою лідерського типу і значну кількість у її лавах будуть мати жінки і молодь.

За словами Юрія Мірошниченка, партія планує взяти участь у наступний парламентських виборах і "стати стрижнем нової парламентської більшості".

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини