Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 13:01:22

Нова влада не має повторити шлях старої – Штаб національного супротиву

20.06.2014   08:09Агенцiя

17 червня в дискусійному клубі «Експертна думка» відбулася прес-конференція представників Штабу національного супротиву, на якій обговорили ситуацію в області та кадрові призначення.

Участь в заході взяли представники різних громадських організацій, яких об’єднав Майдан в Штаб національного супротиву: Віктор Лазар, Олександр Бондарев, Василь Чепурний, Володимир Ступак, Світлана Жимолостнова, Володимир Поліщук, Олександр Машир.

Віктор Лазар пояснив, що наразі важливо обговорити роботу Штабу в Чернігівській області задля попередження негативних явищ використання цього органу в вузькопартійних та корпоративних цілях.

За його словами, на сьогодні утворилося багато рухів, які використовують назву Штабу у власних цілях і це є неприпустимо, адже це об’єднання не є політичним і його основна мета – контроль нової влади, її роботи на благо громадськості.

Володимир Ступак підкреслив, що чиновники часто забувають про свою підзвітність громаді і тому контроль владних органів області – головне завдання Штабу, який створювався не для лобіювання інтересів своїх членів у владі.

Щодо кадрових змін в області, то члени Штабу національного супротиву відзначають відсутність будь-яких позитивних зрушень у владній системі. За сто днів роботи чиновники не спромоглися навіть прозвітувати про те, що було зроблено. На думку активістів, це пояснюється тим, що нічого хорошого зроблено й не було.

І, хоча Штаб національного супротиву не є обраним представництвом інтересів населення Чернігівщини, його діяльність направлена на відстоювання демократії та справедливості по всій вертикалі влади. «Майдан вимагає не тільки нових прізвищ у владі, але й нової влади принципово», - зазначив Василь Чепурний.
 

Останні новини Чернігівщини

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту "Клуб книгомандрівників" 11:23

Гостем бібліотеки цього разу став відомий спортсмен, призер Чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля.