У зв’язку з проведенням фестивалю "Славянское единство - 2014" буде призупинено рух транспортних засобів та осіб
Офіційне повідомлення
У зв’язку з проведенням Російською Федерацією та Республікою Білорусь в районі Монумента Дружби, поблизу с. Сеньківка Городнянського району, 28 червня 2014 року Міжнародного фестивалю слов’янських народів «Славянское единство - 2014», з 5.00 до 19.00 (час Київський) буде призупинено рух транспортних засобів та осіб, які слідують через державний кордон в пунктах пропуску «Нові Юрковичі» (Росія) та «Веселівка» (Білорусь), що може створити певні незручності для міжнародного сполучення.
Пропуск осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» (Україна) здійснюватиметься в установленому порядку та у відповідності з чинним законодавством, без жодних обмежень.
Враховуючи вищевикладене, звертаємось до учасників міжнародного автомобільного руху з проханням, по-можливості скоректувати заплановану на цей день поїздку через пункт пропуску «Сеньківка» на інші пункти пропуску.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).