Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:35:38

Остаточне рішення буде прийнято на пленарному засіданні обласної ради

17.06.2014   07:33

16 червня голова обласної ради Микола Звєрєв провів робочу нараду щодо функціонування комунального закладу РЛП "Ялівщина".

У заході взяли участь керівник робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, члени постійної комісії з питань АПК, земельних відносин, екології та природних ресурсів обласної ради та її голова Арсен Дідур, члени Громадської ради при облдержадміністрації, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Сергій Фесенко, відповідальні працівники обласної ради, представники громадськості та ЗМІ.

Оскільки на порядок денний двадцятої сесії обласної ради шостого скликання винесено питання про створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради», то на засіданні йшлося про структуру цього комунального підприємства обласної ради.

Присутні висловили свої пропозиції стосовно претендентів на посаду керівника закладу, створення наглядової ради та визначали напрямки подальшої діяльності комунального підприємства.

За результатами обговорення учасники засідання дійшли висновку, що остаточне рішення з цього питання буде прийнято на пленарному засіданні обласної ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.