Андрій Клюєв доручив перевірити законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла в Чернігові
Законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій в Чернігові буде перевірено. Відповідне доручення дав Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв Мінрегіону, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Держархбудінспекції та Чернігівській облдержадміністрації.

Андрій Клюєв
Згідно з дорученням, буде перевірено дотримання вимог законодавства під час прийняття Чернігівською міськрадою рішення щодо підвищення з 1 лютого 2012 року тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій, а також проаналізовано соціально-економічні наслідки такого рішення. У середньому вартість згаданих послуг має зрости на 40-60% – Чернігівська міськрада аргументує своє рішення тим, що тарифи давно не переглядалися і за цей час їх складові виросли в ціні від 130% до 200%, зокрема на будівельні матеріали, електроенергію, запчастини до автомобілів, заробітну плату тощо.
Андрій Клюєв доручив вжити відповідних заходів реагування в разі необґрунтованого завищення тарифів в Чернігові.
Нагадаємо, що на засіданні Кабінету Міністрів України 26 грудня 2011 року розглядалося питання тарифів на послуги ЖКГ, обґрунтованості підняття їх вартості, якості обслуговування. Урядом було дано доручення профільним міністерствам та відомствам, держадміністраціям в регіонах проаналізувати причини зростання в 2011 році тарифів на послуги з утримання житла та прибудинкових територій та їх складових, а також вжити відповідних заходів реагування там, де ціни було необґрунтовано завищено. Наразі питання розмірів тарифів та обґрунтованості їх встановлення перебуває на контролі Кабінету Міністрів України.
http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=176639&cat_id=38461
Прес-служба Мінекономрозвитку
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.