Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 16:33:43

Андрій Клюєв доручив перевірити законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла в Чернігові

10.01.2012   16:05Агенцiя

Законність підвищення тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій в Чернігові буде перевірено. Відповідне доручення дав Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв Мінрегіону, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Держархбудінспекції та Чернігівській облдержадміністрації.

Андрій Клюєв

Андрій Клюєв

Згідно з дорученням, буде перевірено дотримання вимог законодавства під час прийняття Чернігівською міськрадою рішення щодо підвищення з 1 лютого 2012 року тарифів на послуги з утримання житла і прибудинкових територій, а також проаналізовано соціально-економічні наслідки такого рішення. У середньому вартість згаданих послуг має зрости на 40-60% – Чернігівська міськрада аргументує своє рішення тим, що тарифи давно не переглядалися і за цей час їх складові виросли в ціні від 130% до 200%, зокрема на будівельні матеріали, електроенергію, запчастини до автомобілів, заробітну плату тощо.

Андрій Клюєв доручив вжити відповідних заходів реагування в разі необґрунтованого завищення тарифів в Чернігові.

Нагадаємо, що на засіданні Кабінету Міністрів України 26 грудня 2011 року розглядалося питання тарифів на послуги ЖКГ, обґрунтованості підняття їх вартості, якості обслуговування. Урядом було дано доручення профільним міністерствам та відомствам, держадміністраціям в регіонах проаналізувати причини зростання в 2011 році тарифів на послуги з утримання житла та прибудинкових територій та їх складових, а також вжити відповідних заходів реагування там, де ціни було необґрунтовано завищено. Наразі питання розмірів тарифів та обґрунтованості їх встановлення перебуває на контролі Кабінету Міністрів України.

http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=176639&cat_id=38461

Прес-служба Мінекономрозвитку

Останні новини Чернігівщини

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 944 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 944 особи 11:55

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 7 травня в області першою дозою щеплено 18 363 людини.