Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 11:49:23

Пілотний проект щодо реалізації ДВС конфіскованого майна шляхом електронних торгів поширено і на Чернігівщину

12.06.2014   08:22Агенцiя

Кабінет Міністрів України схвалив ініціативу Міністерства юстиції щодо розширення пілотного проекту реалізації Державною виконавчою службою конфіскованого майна шляхом електронних торгів. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив Міністр юстиції України Павло Петренко.

«З 1 травня у 4 регіонах України активно функціонує пілотний проект системи електронних торгів з реалізації конфіскованого майна Державною виконавчою службою. За нашою ініціативою, Уряд ухвалив рішення про розширення цього експерименту ще на 6 областей», - зазначив Павло Петренко.

Так, вже з 1 липня окрім Києва, Дніпропетровської, Вінницької та Львівської областей система електронних торгів з реалізації конфіскованого майна буде працювати у Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Одеській, Харківській та Чернігівській областях.

За словами Міністра, система електронних торгів вже зараз дає позитивні результати. «Станом на сьогодні тільки у чотирьох пілотних областях близько 150 тисяч людей зайшло на сайт торгів Міністерства юстиції. По всіх лотах, що виставлені на продаж, вже зареєструвалися учасники. Ми вважаємо, що електронні торги - це найбільш ефективний спосіб боротьби з корупцією, що мала місце під час реалізації конфіскату», - зазначив Павло Петренко.
 

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини