Резюме кандидатів посаду директора КП Чернігівської обласної ради РЛП «Ялівщина» приймаються до 10 червня
Громадська рада при Чернігівській облдержадміністрації у зв’язку з зміною терміну розгляду питання обласною радою скорочує термін збору пропозицій щодо кандидатур на посаду директора комунального підприємства Чернігівської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»».
Пропозиції (резюме) приймаються до 14:00 години 10 червня ц.р. за адресою:14000, м. Чернігів, а/с 93 та електронною поштою petrova1452@mail.ru.
Вимоги до кандидатів: вища освіта, наявність стажу роботи на керівних посадах, бажана участь у реалізації екологічних програм.
За результатами громадського обговорення кандидатуру на посаду директора буде рекомендовано обласній раді.
Додаткова інформація за тел. 938-083, 066-89-23-692 (Петрова Тамара Іванівна, член Громадської ради при облдержадміністрації, член робочої групи Громадської ради по проведенню громадського моніторингу створення регіонального ландшафтного парку (РЛП) в урочищі «Ялівщина»).
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.