Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 20:06:57

Штаб спротиву: влада в області відступає від принципів Майдану

03.06.2014   07:49Агенцiя

Обласний штаб національного спротиву сформувався з представників партій та громадських організацій, які в час встановлення диктатури Януковича виступили за демократію, проти російської агресії.

"Штаб став єдиними легітимним і повноструктурним виразником інтересів Майдану в Чернігові. Тому питання люстрації, кадрових змін, без чого неможливі реформи – завжди в центрі уваги штабу. І штаб вправі вимагати дотримання вимог Майдану новою владою, яку, власне, Майдан і посадив у чиновницькі крісла, - наголосив, відкриваючи прес-конференцію керівник прес- служби Василь Чепурний.

Проте тривале зволікання з кадровими замінами дискредитованих під час режиму Януковича чиновників та призначення нових кадрів за партійно- квотним принципом змушують штаб голосно заявити про те, що влада в області відступає від принципів Майдану. Для такої заяви і було скликано незвичну прес- конференцію: в її роботі брали участь практично всі члени штабу національного спротиву, а це 17 осіб.

Штаб вважає: абсолютно безпідставно проігноровані вимоги штабу про відставку та розслідування діяльності керівників департаментів та управлінь обласної державної адміністрації, генерального директора обласної телерадіомовної компанії «Сівер-центр» Аркадія Білібаєва, міського голови Олександра Соколова, військового комісара Костянтина Нікуліна, начальника державної виконавчої служби Олега Шермана, начальника управління доходів та зборів Левашова, начальників міських підрозділів благоустрою та освіти Артема Стаха та Володимира Купріяненка.

Обласний штаб, громадськість мають неспростовні докази їх шкідливої бездіяльності чи діяльності на користь режиму Януковича. Невже нова влада думає, що кадри, підготовлені Партією регіонів, перебудувалися?

Чи не через таке думання нашої влади ми маємо смерті хлопців- патріотів на сході, які закривають своїми тілами злочинне ставлення влади до заміни антиукраїнських кадрів?

Натомість штаб відзначає, що призначення, які відбуваються, проходять закулісно, без обговорення плану реформ, часто – на догоду одній політичній силі чи навіть одній особі.

Так без погодження зі штабом призначено начальників управлінь юстиції, капітального будівництва, охорони здоров’я. Корупційні схеми у міліції, податковій, інших структурах не тільки не подолані, а навпаки – набувають нових форм із підвищенням розцінок хабарів та поборів.

Зважаючи на все це, штаб скликає прес- конференцію, щоб наголосити громадськості: Майдан не закінчиться доти, доки в Україні не будуть проведені ефективні реформи. Майдан не стояв за одну чи дві партії, за одного чи двох «смотрящих».

"Або нова влада буде прислухатися до консолідованої думки Майдану, яку виражає штаб національного спротиву, або штаб перейде до цієї влади в опозицію. На прес-конференцію запрошені голови обласних адміністрації та ради Володимир Івашко і Микола Звєрєв, їх заступники Сергій Журман та Олександр Кодола", - повідомила прес-служба штабу спротиву.

Представники обласної вадміністрації запрошення проігнорували. Натомість голова обласної ради і його перший заступник брали активну участь у роботі прес-конференції. Виклад про виступ Миколи Звєрєва та його відповіді на питання - пізніше.


http://siver.com.ua/news/shtab_sprotivu_vlada_v_oblasti_vidstupae_vid_principiv_majdanu/2014-06-02-14748
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.