Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:03:56

Штаб спротиву готує голосну прес-конференцію

30.05.2014   10:59Агенцiя

Обласний штаб національного спротиву неодноразово висловлював протест проти відсутності кадрових змін та проти окремих нових призначень, що виходять лишень з логіки партійної квоти.

Так, скажімо, дуже повільно відбувалася заміна голів районних державних адміністрацій - останнього з них, голову Новгород- Сіверської РДА Кауфмана, звільнили тільки нещодавно. заміна керівників управлінь та департаментів обласної адміністрації взагалі не проводиться. невже організатори поїздок на Антимайдан, крадіжок бюджетних коштів стали на шлях виправлення і покаяння? Чи вони тепер різко полюбили Україну, присягнувши на вірність новій владі? І, власне, а в чому та влада нова на рівні області та районів - змінилися тільки деякі персоналії, але не змінилася система.

Обласний штаб національного спротиву вимагає, зокрема, звільнити зі своїх посад генерального директора обласної телерадокомпанії Аркадія Білібаєва, міського голову Чернігова Олександра Соколова, військового комісара Нікуліна, керівника державної виконавчої служби Олега Шермана, начальника управління Міністерства доходів та зборів Лаврешова, міських керівників Артема Стаха, Володимира Купріяненка.

В той же час штаб не сприймає нові призначення, які відбуваються без участі громадськості, на догоду одній політичній силі. Так в області не знайшлося достойних кадрів для призначення начальниками управлінь капітального будівництва та юстиції, що їх довелося завозити з Києва. Нові керівники приходять не для проведення реформ, а лишень би зайняти керівне крісло, як це сталося з призначенням начальника управління охорони здоров'я.

Тому штаб вирішив провести в понеділок прес- конференцію, на яку будуть запрошені голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко та його заступник Сергій Журман, голова обласної ради Микола Звєрєв і перший заступник Олександр Кодола. Час прес- конференції буде повідомлений журналістам додатково.

Василь ЧЕПУРНИЙ, керівник прес- служби обласного штабу національного спротиву

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини