Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 13:38:52

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку "Ялівщина"

29.05.2014   08:52

28 травня відбулося чергове засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», яке провів заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

За результатами засідання вирішено доручити юридичному відділу обласної ради спільно з департаментом фінансів облдержадміністрації протягом тижня напрацювати відповідні проекти документів щодо створення комунального підприємства (закладу, установи тощо) РЛП «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

В ході засідання також запропоновано підготувати проект рішення обласної ради «Про передачу земель Чернігівською міською радою загальною площею 200,5 га в межах території РЛП «Ялівщина», в тому числі - 168,7 га із земель запасу комунальної власності міської ради до комунальної власності обласної ради та надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення зазначених земельних ділянок».

Наступне засідання робочої групи заплановано на 4 червня.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини