Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 13:01:47

У роботі 41-ї сесії Чернігівської міської ради оголошено перерву. ВІДЕО

27.05.2014   15:34

27 травня розпочала свою роботу 41-а сесія Чернігівської міської ради 6 скликання. У роботі сесії взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та народний депутат України Валерій Дубіль.

У порядку денному передбачено розгляд низки робочих питань, серед яких: про зміну граничної чисельності працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, звернення депутатів Чернігівської міської ради до Верховної Ради України, земельні та інші питання.

Під час затвердження порядку денного депутати не змогли знайти компромісу у вирішенні питання щодо Ялівщини, яке запропонували внести на розгляд депутатів міської ради члени робочої групи при обласній раді з питань підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Одним із спірних питань стало визначення меж території лісопарку, на якій створюватиметься РЛП "Ялівщина": чи це лише землі запасу площею у 168,7 га, що знаходяться у комунальній власності, чи вся територія Ялівщини у 200,5 га, до якої входять ще й землі різних юридичних та фізичних власників на правах оренди, постійного користування чи приватної власності.

Виходячи з цього, міський голова Олександр Соколов оголосив перерву в роботі сесії. 41-а сесія продовжить свою роботу після проведення сесії Чернігівської обласної ради, яка вирішить питання щодо меж РЛП "Ялівщина".

 

ВІДЕО Телерадіоагентство Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини