Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 жовтня, 03:51:17

Місцеві вибори на Чернігівщині: результати та аналіз

27.05.2014   08:01Агенцiя

26 травня 2014 року в дискусіному клубі «Експертна думка» Володимир Андрійченко, представник «Комітету виборців України», оголосив результати спостереження за ходом місцевих виборів Чернігівщині, яке «КВУ» здійснював 25 травня при голосуванні на виборах міських голів міст Ніжин та Прилуки.

У цих містах спостерігається загальнодержавна тенденція: вибори пройшли тихо та спокійно.

За остаточними результатами волевиявлення громадян новим мером Ніжина став Анатолій Лінник, у нього 37,4 % голосів виборців, у Іванишина В. – 19,8%, у Салогуба В. – 18,5%.

Очільником Прилук став Дмитро Барнаш, за нього проголосували 52,4 % виборців, у його найближчих конкурентів Попенко О. – 26,3% голосів, Назіма В. – 9,5 %.

Володимир Андрійченко відмітив, що знайти інформацію про місцеві вибори на сайті ЦВК неможливо: мало того, що деякий час він не працював, то зараз зникла можливість доступу до розділу, що стосується виборів міських голів.

Складається враження, що вся увага прикута до результатів голосування за Президента, в той час як місцеві вибори нікого не цікавлять. І це все відбувається в час, коли всі масово обговорюють питання децентралізації влади.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські повідомили двом зловмисникам про підозру у крадіжках велосипедів з під’їздів багатоповерхівок 17:58

Оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління викрили 29-річного чоловіка та його 26-річну спільницю, причетних до крадіжок велосипедів.

ТРИ СИМФОНІЇ ГАЙДНА У ФІЛАРМОНІЙНОМУ ЦЕНТРІ: МУЗИКА, ЩО ДАРУЄ СВІТЛО 17:37

4 жовтня 2025 року Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» Чернігівського обласного філармонійного центру під орудою художнього керівника та головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача представив слухачам вечір Йозефа Гайдна.

7 років позбавлення волі за вбивство співмешканця – засуджено місцеву жительку 16:32

За публічного обвинувачення прокурорів Ніжинської окружної прокуратури визнано винною 55-річну жительку міста Корюківка в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Ніжинщині суд виніс вирок жінці, яка вбила свого співмешканця 15:42

За вироком суду 55-річну жінку визнано винною у скоєнні умисного вбивства та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на сім з половиною років.

Трансформація профтехів: нові можливості за підтримки Enabel 15:22

Представники професійної освіти Чернігівщини минулого тижня пройшли навчання за програмою «Профтех+.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини