Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 15:09:54

Круглий стіл проекту "Об’єднаємо країну! Як збалансувати інтереси центру та регіонів України?" ВІДЕО

23.05.2014   08:20

Організатор круглого столу - Всеукраїнська громадська організація "Народна довіра"

Круглий стіл на тему “Об’єднаємо Україну” за участі представників Всеукраїнської громадської організації “Народна довіра”, яку очолює депутат Луганської обласної ради Сергій Шахов, відбувся 22 травня у Чернігові.

У заході взяли участь лідери громадських та партійних організацій Чернігівщини, експерти, представники місцевих органів влади, бізнес-спільнот, журналісти.

Кожен із присутніх мав можливість висловити думку з приводу того, як зберегти цілісність держави.

Подібний захід проходить вже вп’яте, попередні круглі столи відбулися у Луганську, Харкові, Миколаєві та Тернополі.

За словами Сергія Шахова, в умовах, коли люди не вірять ні центральній, ні регіональній владі, представники громадськості повинні запропонувати людям загальнонаціональні та міжрегіональні проекти в усіх сферах діяльності. "Політики в Києві про це практично нічого не говорять – ще один підсумок круглих столів "Об'єднаємо Україну", - оскільки що на Сході, що на Заході чи Центрі - ніхто не хоче війни, а громадян просто стравлюють олігархічні клани в своїх інтересах".

"І якщо політики не займаються об'єднанням країни, чому б це не зробити нам? Я впевнений, що у нас вийде", - підсумував Сергій Шахов.
 

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини