Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 18:23:16

Як чернігівські активісти проривалися до обласного воєнкома в госпіталь

21.05.2014   12:11Агенцiя

«Правий Сектор» та Самооборона сьогодні, 21 травня, вирішили провідати на лікарняному обласного воєнкома Костянтина Нікуліна та його заступника у військовому госпіталі (розташований біля храму Михайла і Федора).

Нагадаємо, що за результатами громадського та журналістського розслідувань, четвертий день триває перевірка роботи обласного військкомату. «За нашою інформацією, спеціальна комісія Міноборони та військова прокуратура перевіряють роботу керівництва відомства. Обласний воєнком Костянтин Нікулін разом зі своїм заступником терміново пішли на лікарняний»,- повідомляє прес-служба «Правого сектору».

Також висувалися підозри в саботажі призивної кампанії, зв'язкам з російською розвідкою (Брянський воєнком особистий друг пана Нікуліна) та фінансових махінаціях.

О 10:20 колона молодиків з «Правого Сектору» підійшла до госпіталю, але їх відмовилися пускати, виникла невелика бійка, дорогу перегородили правоохоронці.

Правоохоронці відмовлялися пропускати «Правий Сектор», так як військовий госпіталь - це режимний об’єкт.

До представників «Правого Сектору» та ЗМІ вийшов начальник госпіталю,  полковник Слісаренко, та роз’яснив громаді, що у Нікуліна бронхіт, але завтра, 22 травня, його лікарняний закінчується. Загалом у госпіталі Нікулін провів 9 днів.

Начальник госпіталю пообіцяв відправити людину, яка б дізналася, чи может зараз Нікулін вийти до громади та поспілкуватися або чи можуть представники «Правого Сектору» піднятися до пана Нікуліна.

Трохи пізніше виникла невелика бійка між «Правим Сектором» та охороною госпіталю, через журналістку з каналу СТБ. А саме тому, що охоронці госпіталю відмовилися пускати її на територію.

Представники «Правого Сектору» та Самооборони вирішили не чекати допоки Нікулін вийде до них, а самостійно пішли його шукати у госпіталі. Начальник медичної установи запропонував представникам «Правого Сектору» та ЗМІ пройти до свого офісу, щоб там зустрітися з Костянтином Нікуліним.

О 10:45 Нікулін вийшов до громади. Під час розмови з громадою, на питання журналістів «Чи звертався обласний військовий комісаріат до Міністерства оборони?», Нікулін сказав, що нікуди не звертався. Але командування 13 батальйону написали листа зі списком бойового комплектування територіальних батальйонів. З цим листом зверталися до ОДА, але гроші не були надані.

Нікулін зауважив, що від держави отримали гроші лише на перевезення.

Об 11:25 закінчилася зустріч з обласним воєнкомом Костянтином Нікуліним. Представники «Правого Сектору» та Самооборони спокійно покинули територію госпіталю.

Чернігівщина: події і коментарі

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини