До Чернігова повернувся особовий склад батальйону Національної гвардії України. ФОТОрепортаж
15 травня голова Чернігівської обласної державної адміністрації зустрівся з особовим складом батальйону Національної гвардії України, які повернулися до місця постійної дислокації після виконання службових обов’язків у Східних регіонах нашої країни.
Звертаючись до бійців батальйону, які мужньо та професійно виконали свій обов'язок перед Україною, захищаючи свободу і демократію, керівник області підкреслив: «Сьогодні гвардія – це школа життя і гарту, школа мужності, високої громадської позиції. Всі ми бачимо і розуміємо відповідальність та небезпечність вашої роботи, яка відбувається в умовах неоголошеної війни з боку керівництва сусідньої держави проти українського народу… Хочу запевнити, що держава та громадяни завжди будуть надавати вам необхідну підтримку. Мешканці області вдячні вам за мир і злагоду на нашій землі, за можливість спокійно жити і працювати на благо нашої держави».
Володимир Івашко вручив командиру батальйону Національної гвардії України Олександру Рибаку державні прапори України.
ФОТОрепортаж Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.