На Чернігівщині стартувала кампанія з мобілізації виборців "Прийди на вибори! Захисти державу!"
13 травня в Чернігівському дискусійному клубі «Експертна думка» відбулася прес-конференція організаторів в Чернігівській області інформаційної кампанії «Прийди на вибори! Захисти державу!».
Про подробиці реалізації кампанії розказали Неля Лавриненко – громадська організація «Спілка Української молоді в Україні» , Павло Пущенко – чернігівський Освітній центр «Ініціатива», Ірина Черенько – громадський рух «Вільний Чернігів».
Інформаційна кампанія стартувала у 16 областях України і має на меті охопити не лише великі місця, але й маленькі села та селища. Організатори просвітнього проекту - мережа «Громадські ініціативи України».
25 травня в Україні відбудуться дострокові президентські вибори. Саме від їх проведення залежить майбутнє 46-мільйонної країни, стабільність, мир та спокій у всіх населених пунктах. Кожен громадянин має усвідомити, що новообраний глава держави – це перший, але найголовніший крок для вирівнювання ситуації в країні. За всі 23 роки існування України – це найвідповідальніша виборча кампанія, від якої залежить життя і майбутнє кожного громадянина – від дитини до літньої людини.
Сьогодні підготовка до волевиявлення триває в жорстких умовах внутрішньої кризи та зовнішньої загрози. Вкрай важливо, щоб громадяни будь-яких політичних поглядів, усвідомлюючи відповідальність перед майбутнім, прийшли та проголосували. Адже Президент країни – це людина, яка представляє весь народ України на всій її території та на світовому рівні, а не окрему політичну силу або область.
Неля Лавриненко розповідаючи про проект, зазначила: «В кожній області сформовані групи активістів, які на вулицях міст, містечок, сіл будуть закликати людей прийти на вибори і таким чином захистити Україну. Ми проситимемо людей відповідально поставитись до виборів нового Президента України і не піддаватись на погрози, а також подарунки кандидатів. Також наголошуємо, що організатори акції – не представляють жодної політичної сили.»
Під час проведення кампанії «Прийди на вибори! Захисти державу!» волонтери проекту будуть розповсюджувати серед мешканців населених пунктів листівки, плакати, українські прапорці, стрічки в кольорах національного прапору.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.