Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 13:12:11

Штаб спротиву пише листи Тимошенко, Порошенку і Симоненку

13.05.2014   08:41Агенцiя

З приводу голосування депутатів Чернігівської міської ради про передачу землі в Ялівщині двом фізичним особам обласний штаб національного спротиву вирішив направити листи керівникам їх партій - Юлії Тимошенко, Віталію Кличку та Петру Симоненку. Щодо останнього, щоправда, є великі сумніви - чи варто писати лідеру комуністів, якщо цю партію просто треба заборонити як антиукраїнську?!

Штаб спротиву вимагає від лідерів партії розібратися з своїми однопартійцями, які зазіхають на регіональний ландшафтний парк "Ялівщина", що по праву вважається легенями міста. 

Також штаб окремо звернувся до т.в.о. керівника обласної партійної організації "Батьківщини", народного депутата Валерія Дубіля, який побудував свою передвиборну кампанію на темі захисту Ялівщини, з проханням дати публічну оцінку діям своїх однопартійців у міській раді.

Нагадаємо, мова йде про голосування депутатів міської ради на 40-ій сесії 25 квітня про передачу фізичним особам значних площ всередині парку "Ялівщина". Як встановила член штабу Світлана Жимолостнова, особи, яким депутати хочуть передати загальноміську землю, за вказаними адресами не проживають.


http://siver.com.ua/news/shtab_sprotivu_pishe_listi_timoshenko_poroshenku_i_simonenku/2014-05-13-14631

Останні новини Чернігівщини

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня 12:19

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 4 липня 2022 року.

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини