Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 01:55:40

Народний депутат України Сергій Андрос в гостях Клубу молодого політолога

14.10.2011   12:02Агенцiя

Народний депутат України Сергій Андрос під час спілкування з молодими політологами говорив про перспективи розвитку Чернігівщини було обговорено проблеми регіону, лобіювання у Верховній раді України, парламентські вибори 2012 року та суд над Юлією Тимошенко.

13 жовтня Клуб молодого політолога розпочав нову серію зустрічей з політичними та громадськими діячами Чернігівщини на базі експертного клубу “Чиста політика”. Цього разу зустріч відбувалася за участі народного депутата України від Партії Регіонів Сергія Олександровича Андроса. В ході розмови про перспективи розвитку Чернігівщини було обговорено проблеми регіону, лобіювання у Верховній раді України, парламентські вибори 2012 року та суд над Юлією Тимошенко.

Сергій Олександрович Андрос розпочав розмову з питань розвитку Чернігівської області. Зокрема він зазначив, що головні проблеми регіону полягають у відсутності великого підприємництва та чітких і обгрунованих пропозицій від міських органів влади, слабкій презентативності Чернігівщини. Народний депутат акцентував увагу на своїх здобутках у вигляді здобуття цільових коштів на будівництво дитсадку в районі Масани та реконструкцію скверу ім.. Б. Хмельницького. В той же час він висловив невдоволення втіленням загаданих проектів в життя міською владою.

В ході обговорення політичної ситуації на Чернігівщині, Сергій Андрос повідомив, що балотуватись в обласному центрі не планує, але зазначив: “Зарікатися не буду. Якщо партія скаже – то будемо працювати”. Від коментарів щодо планів Партії Регіонів на майбутніх парламентських виборах народний обранець відмовився. Проте очевидним є той факт, що він постійно намагається бути присутнім в Чернігові як медійно, так і в окремих проектах. Тому серед експертів панує думка, що в Чернігові наразі є три потенційні кандидати на участь у парламентських виборах: Валерій Дубіль, Сергій Андрос та Владислав Атрошенко.

Досить різко Сергій Олександрович висловився стосовно діяльності Ігоря Рибакова, який наразі проявляє активність в східних районах області. “Ця територія закріплена за народним депутатом Едуардом Прутніком, він там працює вже дуже давно. А хто такий Рибаков? Був у БЮТ, потім до нас приєднався… Сам він з Одеси. Хай там і працює” – зазначив Сергій Андрос. В то й же час є очевидним, що Ігор Рибаков, який очолює парламентську фракцію “Реформи заради майбутнього”, співпрацює з Партією регіонів.

В питанні вироку суду у справі Юлії Тимошенко Сергій Андрос відстоював позицію партії і запевнив учасників зустрічі, що газові домовленості, підписані колишнім прем’єр-міністром, наразі є великою економічною проблемою. “Мені шкода Тимошенко, але судять її не за те, що вона опозиційний політик, а за її діяльність в якості державного посадовця”.

В кінці зустрічі Сергій Андрос подякував Клубу молодого політолога за запрошення і висловив готовність співпрацювати у вирішення проблем Чернігова та області. Зокрема депутат пообіцяв розглянути питання підвищення тарифів у громадському транспорті та провести зустріч щодо результатів роботи над вирішенням обговорених проблем.

Останні новини Чернігівщини

Теревені про освіту:

Теревені про освіту: "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн" 20:43

17 серпня в Чернігові стартував новий проєкт від ГО "ЖІНОЧИЙ ФОРМАТ" - "Теревені" - майданчик для обговорення у легкій формі складних тем. Перша зустріч - "Теревені. Про освіту" зібрала учасників у затишному ресторані "Старий Чернігів" за обговоренням "Заходимо у клас у воєнний час: офлайн чи онлайн".

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів

Посол Британії відвідала постраждалий від війни Чернігів 20:35

Велика Британія відіграє важливу роль у підтримці України в цих надзвичайно складних умовах, спровокованих російським військовим вторгненням.

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання 20:28

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі

Про проблеми громад — безпосередньо у громадах: В’ячеслав Чаус з робочим візитом у Новгород-Сіверському районі 20:20

Про проблеми громад Новгород-Сіверського району та шляхи їх розв’язання начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом з керівниками районних військових адміністрацій, деякими керівниками структурних підрозділів ОВА спілкувався 16 серпня з очільниками ТГ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини