Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 16:23:17

Виконуючий обов'язки начальника УМВС в Чернігівській області Вадим Філашкін знайомився з журналістами

30.04.2014   17:08

Першу на Чернігівській землі прес-конференцію Вадим Сергійович провів в Управлінні боротьби з організованою злочинністю. Журналістів у першу чергу цікавило як Придесення прийняло нового керівника і з якими можливо труднощами він зіткнувся. Перш ніж розпочати прес-конференцію, Вадим Філашкін коротко ознайомив присутніх з автобіографією.

Як розповів виконуючий обов'язки начальника УМВС, народився він 14 червня 1975 року в селищі Арбузинка Миколаївської області. Після демобілізації з лав Збройних Сил України у 1995 році і до 2001 року служив за контрактом у спецпідрозділі внутрішніх військ МВС України.

Службу органах внутрішніх справ розпочав у 2001 році помічником оперуповноваженого. З 2002 по 2007 перебував на різних посадах в УБОЗ УМВС в Миколаївській області. У 2007-2008 роках працював в Управлінні БОЗ в Одеській області. З 2008 по 2011 очолював різні відділи у структурі УБОЗ УМВС у Миколаївській області.

З 2011 по 2012 - перший заступник начальника управління - начальник кримінальної міліції Миколаївського міського управління УМВС України в Миколаївській області. З 2012 по 2013 - заступник начальника УБОЗ - начальник відділу боротьби з міжнародними організованими злочинними групами УМВС України в Сумській області.

З 2013 по 2014 начальник Комінтернівського районного відділу Харківського міського управління ГУ МВС України в Харківській області. 11 квітня 2014 року очолив УБОЗ УМВС в Чернігівській області. Наказом МВС України від 18 квітня 2014 року призначений виконуючим обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області.

Освіта вища, у 2002 році закінчив Миколаївський державний педагогічний університет, у 2008 - Київський національний університет внутрішніх справ. Кандидат юридичних наук. Одружений, виховує двох дітей.

Вадим Філашкін поділився своїми враженнями від спілкування з міліцейським колективом. Він відзначив високий професіоналізм та згуртованість особового складу, а також бачить серйозні перспективи у покращенні роботи правоохоронців. Журналісти мали змогу задати питання про найбільш актуальні аспекти діяльності міліції Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».