У Чернігові розпочалася безстрокова акція "Чернігів - місто патріотів"
Метою акції є закликати всіх до єднання та прикрасити Чернігів жовто-блакитними прапорами.
«Ми, українці — знаємо ціну свободи і самоповаги! Тому давайте покажемо всім, а в першу чергу собі, що ми — єдиний неподільний суверенний народ! Вивішуй державний прапор України зі свого балкона або будь-якого іншого видного місця! Покажемо усім, що ми єдині!», - зазначають організатори.
Ініціатором даної акції виступила Громадська організація "Молодь Демократичного Альянсу" у Чернігові. Активісти зазначають, що пропонують придбати державні прапори за благодійні внески від 15 грн., тоді як ціна закупки коливається від 20 до 25 гривень.
На думку демальянсівців дуже важливо, щоб у кожного українця був свій прапор.
«Акція безстрокова! Але будемо намагатися прикрасити місто до 9-го травня!», - наголошують організатори.
Фото з прапором за вікном або на балконі надсилайте або в групу http://vk.com/patriot_cn або на електронну адресу missdoroshenko@gmail.com.
За інформацією ГО «Молодь Демократичного Альянсу»
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.