Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 06:02:26

На порушення законодавства міліція буде жорстко реагувати

12.04.2014   16:18

За попередньою інформацією в неділю в Чернігові деякі сили планують провести масові акції під антиукраїнськими гаслами. Правоохоронці закликають чернігівців і гостей міста не порушувати законодавства і зберігати громадський порядок.

Для запобігання порушенням громадського порядку, захисту прав і свобод громадян УМВС України в Чернігівській області нагадує організаторам незаконних акцій, що за проведення несанкціонованих заходів, а також участь в них, чинним законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність:
Так, згідно зі статтею 185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення участь у несанкціонованих заходах тягне за собою адміністративний арешт на 15 діб.
З метою запобігання заворушенням громадського порядку, захисту прав і свобод громадян, забезпечення нормальної діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування Кримінальним кодексом України передбачена кримінальна відповідальність за ряд протиправних діянь. Зокрема «Блокування транспортних комунікацій» (стаття 279 Кримінального кодексу України), «Участь у масових заворушеннях» (стаття 294 КК України) «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд» (стаття 341 КК України). Максимальне покарання за вчинення вказаних злочинів – до 8 років позбавлення волі.

На сьогоднішній день міліція має достатньо сил і засобів для недопущення правопорушень та захисту громадян від протиправних посягань. Щодобово на охорону громадського порядку в області спільно з громадськими формуваннями виходить близько 500 чоловік. В разі потреби, правоохоронці діятимуть в межах чинного законодавства, адекватно реагуючи на будь-які спроби дестабілізувати ситуацію в місті чи області.

Управління МВС України в Чернігівській області закликає усіх жителів та гостей міста Чернігова не порушувати порядок, зберігати громадський спокій, проявляти взаєморозуміння та повагу до Закону.
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.